TÜRKÇE ENGLISH
 

KIMYASAL AB UYUMLULUĞU

Türkiye’de Mevzuat Uyumu için Çözüm Merkeziniz: CRAD

CRAD 2008 yılında, kimya ve benzeri endüstri alanlarını Türkiye ve dünya çapında kimyasal mevzuatlara uyum konusunda desteklemek amacıyla kurulmuştur.

KIMYASAL AB UYUMLULUĞU


CRAD; dinamik kadrosu, deneyimli ve bilgili uzmanları ve çevresiyle uyum becerisi ile sizlere kusursuz iletişim ve anlayış sağlar. Sonuç odaklı çalışan takımımız sizlere kapsamlı ve gelişmiş yasal uyumluluk çözümleri sunar. Tek bir SDS hizmetinden tüm mevzuat uyumluluk desteğine kadar dilediğiniz şekilde hizmet alabilirsiniz.Prensip olarak inanıyoruz ve güveniyoruz ki; CRAD ile bir kez çalışın ve sizin için güvenilir bir çözüm ortağı olalım.Global danışmanlık ağımız sayesinde, uluslararası yasal mevzuat dilini kolayca yorumlayabilir ve en zorlu uyum sorunlarına çözüm bulabiliriz.


Aynı zamanda müşterilerimize bizleri eğittikleri için teşekkür ediyoruz. Müşterilerimizin çözüm için getirdiği her durum bize kalıcı deneyimler kazandırır. Böylece müşterilerimiz bizim başarılarımızı paylaşır.


Memnuniyet düzeyi yüksek olan müşterilerimiz her zaman için bizden hizmet portföyümüzü genişletmemizi talep ediyorlar. Ancak; bizim felsefemiz “Sadece en iyi yaptığınız şeyi yapmak” olduğundan yalnızca mükemmel seviyeye ulaştığımıza inandığımızda hizmet portföyümüzü yeni bir kapsam içinde genişletiriz.


Misyonumuz...
Dinamik, takım ruhu içinde çalışan deneyimli kadromuz ile global uzmanlık ve bilgiyi, yüksek kaliteli hizmet anlayışımızla sunar, paydaşlarımıza ve topluma artı değer yaratırız.


Vizyonumuz...
Kimya ve bağlı endüstrileri insanlık ve çevre için sosyal sorumlulukları ve mevzuat uyumluluğu konusunda desteklemektir.