EKİBİMİZ

Sevgi TAN / Kimyager - Kıdemli Kimyasal Mevzuat Uzmanıİstanbul doğumlu olan Sevgi Tan, lise eğitimini Kadıköy Kenan Evren Anadolu Lisesi'nde tamamlamasının ardından, 2013 yılında Kocaeli Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü'nden mezun olmuştur. 2016 yılında Marmara Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü’nde Yüksek Lisansını tamamlamış ve 2017 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nü (Açık Öğretim) bitirmiştir. 

Eğitim süresi boyunca çevre denetim laboratuvarı da dahil çeşitli laboratuvar deneyimleri kazanmıştır. Okul bittikten sonra kimyasal hammadde satınalma alanında iş tecrübesi edinmiştir.

64 saatlik Kimyasal Değerlendirme Uzmanlığı eğitimini tamamlamıştır, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Belgesine sahiptir ve Sertifikalı Güvenlik Bilgi Formu hazırlayıcısıdır. Ayrıca ISO 9001-14001 ve OHSAS gibi mesleki gelişime yönelik birçok eğitim almıştır.

CRAD Çevre Risk Analiz Denetim ve Eğitim Hizmetleri A.Ş.'de Kimyasal Mevzuat Uzmanı olarak görev almaktadır. İngilizce bilmektedir.
 

12B-01094942662.jpg

İLETİŞİM BİLGİLERİ