BÜLTENLERİMİZ

CRAD 2016 EYLÜL AYI SEKTÖREL BİLGİLENDİRME BÜLTENİ

SERTİFİKALI GÜVENLİK BİLGİ FORMU (GBF/SDS/MSDS) HAZIRLAYICISI EĞİTİMİ / 12-14 EKİM 2016


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın 29204 Sayılı ve 13.12.2014 Tarihli ‘’Zararlı Maddeler ve Karışımlara İlişkin Güvenlik Bilgi Formları Hakkında Yönetmeliği’’ kapsamında hazırlanan Güvenlik Bilgi Formu Hazırlayıcısı Eğitimlerimiz devam etmektedir.


Eğitime tam katılım sağlayan katılımcılara eğitim sonunda CRAD tarafından "Güvenlik Bilgi Formu Hazırlayıcısı Eğitimi Katılım Sertifikası" verilecektir.


Eğitim 3 gün olup, eğitim sonunda 4. Gün Personel Belgelendirme konusunda TÜRKAK akreditasyonuna sahip bir kuruluş olan NBC Belgelendirme Eğt. Ltd. Şti. tarafından Yeterlilik sınavı düzenlenecektir. Belgelendirme kuruluşu tarafından yapılan sınav sonucunda 100 üzerinden 70 ve üzeri puan alanlar Güvenlik Bilgi Formu Hazırlama yeterlilik belgesi almaya hak kazanacaklardır.


Başvuru ve kayıt ile ilgili detaylı bilgi için egitim@crad.com.tr adresine e-posta gönderebilir veya 0216 335 46 00 (Dahili 111) nolu telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

 

*** Eğitim Katılım Formu için tıklayınız….

*** Güvenlik Bilgi Formu Hazırlayıcısı Yeterlilik Sınavı Katılım Şartları ve Gerekli Belgeler için
tıklayınız…


Adayların başvuru formunu doldurarak, başvuru formunda belirtilen ekler ile birlikte, CRAD Eğitim Birimi yetkililerine elden teslim etmesi, e-posta yoluyla egitim@crad.com.tr adresine göndermesi ya da 0216 335 46 06 nolu faks ile iletmesi gerekmektedir.


Eğitim Tarihi: 12-13-14 Ekim 2016
Eğitim Yeri: CRAD Akademi / Ümraniye
Eğitim Kontenjanı: 15
Eğitim ve Sınav Katılım Ücreti: 1.100 TL + KDV
Yeterlilik Sınavı Tarihi: 15 Ekim 2016 Saat:10:00


** Aynı firmadan iki veya daha fazla kişi katılması durumunda eğitim bedellerinden %10 indirim yapılır.
** CRAD müşterisi olan kurumların Personellerinden olan katılımcılara eğitim bedellerinden %10 indirim yapılır.

** BOSAD üyesi kurumların Personellerinden olan katılımcılara eğitim bedellerinden %10 indirim yapılır.
Her katılımcı yukarıda bahsi geçen indirimlerden ancak birinden faydalanabilir. İndirimler birleştirilemez.

Eğitim ücretine dahil olan hizmetler ise;
* Kahve,İkramlar,Öğle Yemeği,Eğitim Dokümanları,Katılım Sertifikası ve Yeterlilik sınavı ücreti ücrete dahil olan hizmetlerdir.
* Konaklamak isteyen katılımcılar için Ağaoğlu My City Hotel ile özel fiyat uygulaması vardır.

 

**Sadece Sınava katılacak adayların önceden rezervasyon yapmaları gerekmektedir.


BİYOSİDAL ÜRÜNLER HAKKINDA ÇALIŞTAY DUYURUSU


Biyosidal Ürünler Yönetmeliği kapsamında yer alan ürünlere dair Envanter Bildirimi ve Ürün Ruhsatlaması gibi hususlarda endüstri üyelerince tecrübe edilen zorluklar ve sıkıntılar hakkında çözüm üretmek amacı ile BOSAD ve THSK işbirliği ile 23 Eylül 2016 (Cuma günü, saat 10.00-17.00 arası) İKMİB (İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği- Çobançeşme Mevkii, Sanayi Cad. No:3 Dış Ticaret Kompleksi Yenibosna/Bahçelievler/İSTANBUL) B Blok sanat galerisinde T.C. Sağlık Bakanlığı/ THSK/ Çevre Sağlığı Daire Başkanı Sn.Dr.Hüseyin İLTER ve teknik ekibinin katılımı ile çalıştay düzenlenecektir.


Çalıştaya tüm Bosad üyelerimizin ve ilgili teknik uzman arkadaşlarımızın katılımları önem taşımakta olup, çalıştayın bu alandaki sorunların çözümüne katkı sağlayacak bir sonuç getirmesi hedefiyle katılım ve destekleri önem taşımaktadır.


Çalıştay katılım teyitlerinizi Bosad Genel Sekreterliğinin bosad@bosad.org.tr e-posta adresine 22 Eylül 2016 mesai bitimine kadar ivedilikle iletmenizi önemle bilgilerinize sunarız.

İLETİŞİM BİLGİLERİ