CRAD BLOG

BİYOSİDAL ÜRÜNLER HAKKINDA ÇALIŞTAY DUYURUSU

Biyosidal Ürünler Yönetmeliği kapsamında yer alan ürünlere dair Envanter Bildirimi ve Ürün Ruhsatlaması gibi hususlarda endüstri üyelerince tecrübe edilen zorluklar ve sıkıntılar hakkında çözüm üretmek amacı ile BOSAD ve THSK işbirliği ile 23 Eylül 2016 (Cuma günü, saat 10.00-17.00 arası) İKMİB (İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği- Çobançeşme Mevkii, Sanayi Cad. No:3 Dış Ticaret Kompleksi Yenibosna/Bahçelievler/İSTANBUL) B Blok sanat galerisinde T.C. Sağlık Bakanlığı/ THSK/ Çevre Sağlığı Daire Başkanı Sn.Dr.Hüseyin İLTER ve teknik ekibinin katılımı ile çalıştay düzenlenecektir.


Çalıştaya tüm Bosad üyelerimizin ve ilgili teknik uzman arkadaşlarımızın katılımları önem taşımakta olup, çalıştayın bu alandaki sorunların çözümüne katkı sağlayacak bir sonuç getirmesi hedefiyle katılım ve destekleri önem taşımaktadır.


Çalıştay katılım teyitlerinizi Bosad Genel Sekreterliğinin bosad@bosad.org.tr e-posta adresine 22 Eylül 2016 mesai bitimine kadar ivedilikle iletmenizi önemle bilgilerinize sunarız.

BAŞVURU FORMU

İLETİŞİM BİLGİLERİ