CRAD BLOG

GÜVENLİK BİLGİ FORMU (GBF/SDS/MSDS) HAZIRLAYICISI EĞİTİMİ / 13-15 ARALIK 2017 –BURSA


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın 29204 Sayılı ve 13.12.2014 Tarihli ‘’Zararlı Maddeler ve Karışımlara İlişkin Güvenlik Bilgi Formları Hakkında Yönetmeliği’’ kapsamında hazırlanan Güvenlik Bilgi Formu Hazırlayıcısı Eğitimlerimiz devam etmektedir.


Eğitime tam katılım sağlayan katılımcılara eğitim sonunda CRAD tarafından "Güvenlik Bilgi Formu Hazırlayıcısı Eğitimi Katılım Sertifikası" verilecektir.


Başvuru ve kayıt ile ilgili detaylı bilgi için egitim@crad.com.tr adresine e-posta gönderebilir veya 0216 335 46 00 (Dahili 111) nolu telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.


*** Eğitim Katılım Formu için tıklayınız….

Eğitim Tarihi: 13-14-15 Aralık 2017

Eğitim Yeri: Bursa - Nilüfer

                    BM Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı ve Eğitim Hizmetleri

Eğitim Kontenjanı: 15

Eğitim Ücreti: 850 TL + KDV

Eğitmen: Belma Narin

                Kimyager / TMGD / Sertifikalı GBF Hazırlayıcısı / ISG (B) / Kozmetik Mesul Müdür

Ankara Üniversitesi, Fen Fakültesi, Kimya Bölümü 2005 yılı mezunudur. 2005-2010 yılları arasında tekstil firmalarında laborant, laboratuvar sorumluluğu, müşteri danışmanlığı birimlerinde görev almıştır. 2011 yılından itibaren kozmetik sektöründe mevzuat yönetimi üzerine aktif olarak çalışmaktadır. 2012 yılından bu yana Güvenlik Bilgi Formu hazırlayıcısı, 2013 tarihinden bu yana önce C sınıfı sonrasında B sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı, 2015 tarihi itibariyle Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmalığı yapmaktadır. Nisan 2017 den sonra BM Tehlikeli Madde Danışmanlık L.T.D. firma kurucusu olarak sektörde çalışmaya devam etmektedir. Halen Anadolu Üniversitesi, İşletme Fakültesi, Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi öğrencisidir.  

Ayrıca kimya sektör genel sorunları, çalışanların sorunları üzerine yapılan çalışmaları aktif olarak takip etmekte, sektör gelişmeleri üzerine firmalara seminer ve eğitimler düzenlemektedir. Devlet okullarında gönüllü olarak iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarında yer almaktadır. 

1980 Bursa doğumlu olan Belma Narin, evli ve üç çocuk sahibidir.


29204 Sayılı Yönetmelik gereğince Güvenlik Bilgi Formu Hazırlayıcısı Sertifikasına sahip olabilmek için, TÜRKAK tarafından 17024 Personel Belgelendirme konusunda akredite kuruluşlar tarafından düzenlenen sınavlara katılmak ve sınavdan 70 ve üzeri puan almak gerekmektedir. Güvenlik Bilgi Formu Hazırlayıcısı konusunda sınav düzenleyen kuruluşların listesine TÜRKAK web sitesi üzerinden Akredite Kuruluş Arama bölümünden ''Güvenlik Bilgi Formu'' anahtar kelimesi ile arama yaparak ulaşabilirsiniz.

TÜRKAK Akredite Kuruluş listesi için tıklayınız. 


Sınava katılım şartlarını karşılayan her aday, TÜRKAK web sitesinde listelenen akredite kuruluşların herhangi birinden sınava girip 70 puan ve üzeri puan ile sertifika almaya hak kazanabilir.

 

Eğitim ücretine dâhil olan hizmetler ise;

* GBF hazırlayıcılarına özel hazırlanmış pratik rehber kitap, eğitim katılımcılarına ücretsiz olarak sunulacaktır (CRAD eğitimine özeldir).

* İş hayatınızda kullanabileceğiniz 5 farklı hazır taslak GBF, eğitim katılımcılarına ücretsiz olarak sunulacaktır (CRAD eğitimine özeldir).

* Eğitim sunum kitapçığı (CRAD eğitimine özel, anlaşılır ve kullanışlı içerikte) ve ek materyaller

* Eğitim Katılım Sertifikası

* Kahve, İkramlar, Öğle Yemeği

 

 

 

 


 

BAŞVURU FORMU

İLETİŞİM BİLGİLERİ