CRAD BLOG

GÜVENLİK BİLGİ FORMU (GBF/SDS/MSDS) HAZIRLAYICISI EĞİTİMİ / 17-19 OCAK 2018

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın 29204 Sayılı ve 13.12.2014 Tarihli ‘’Zararlı Maddeler ve Karışımlara İlişkin Güvenlik Bilgi Formları Hakkında Yönetmeliği’’ kapsamında hazırlanan Güvenlik Bilgi Formu Hazırlayıcısı Eğitimlerimiz devam etmektedir.


Eğitime tam katılım sağlayan katılımcılara eğitim sonunda CRAD tarafından "Güvenlik Bilgi Formu Hazırlayıcısı Eğitimi Katılım Sertifikası" verilecektir.


Başvuru ve kayıt işlemleri için, katılımcıların başvuru formunu doldurarak,egitim@crad.com.tr adresine e-mail gönderebilir ya da 0216 335 46 06 nolu faks ile CRAD Akademi Eğitim Birimine iletebilirler. 


*** Eğitim Katılım Formu için tıklayınız….

Eğitim Tarihi: 17-18-19 Ocak 2018

Eğitim Yeri: CRAD Akademi / Ümraniye

Eğitim Kontenjanı: 15

Eğitim Ücreti: 950 TL + KDV 


*** Aynı firmadan 2 kişi ve üzeri katılımlar olması halinde eğitim ücreti üzerinden ek olarak % 10 indirim uygulanacaktır.


Eğitmen: Bülent Özdemir

Kimyasal Sınıflandırma ve Etiketleme Uzmanı-Eğitmeni / Sertifikalı GBF Hazırlayıcısı 

Yüksek Biyolog / İş Güvenliği Uzmanı-B Sınıfı

Eğitmen hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız..


29204 Sayılı Yönetmelik gereğince Güvenlik Bilgi Formu Hazırlayıcısı Sertifikasına sahip olabilmek için, TÜRKAK tarafından 17024 Personel Belgelendirme konusunda akredite kuruluşlar tarafından düzenlenen sınavlara katılmak ve sınavdan 70 ve üzeri puan almak gerekmektedir. Güvenlik Bilgi Formu Hazırlayıcısı konusunda sınav düzenleyen kuruluşların listesine TÜRKAK web sitesi üzerinden Akredite Kuruluş Arama bölümünden ''Güvenlik Bilgi Formu'' anahtar kelimesi ile arama yaparak ulaşabilirsiniz.

TÜRKAK Akredite Kuruluş listesi için tıklayınız. 


Sınava katılım şartlarını karşılayan her aday, TÜRKAK web sitesinde listelenen akredite kuruluşların herhangi birinden sınava girip 70 puan ve üzeri puan ile sertifika almaya hak kazanabilir.


Eğitim ücretine dâhil olan hizmetler ise;

* GBF hazırlayıcılarına özel hazırlanmış pratik rehber kitap, eğitim katılımcılarına ücretsiz olarak sunulacaktır (CRAD eğitimine özeldir).

* İş hayatınızda kullanabileceğiniz 5 farklı hazır taslak GBF, eğitim katılımcılarına ücretsiz olarak sunulacaktır (CRAD eğitimine özeldir).

* Eğitim sunum kitapçığı (CRAD eğitimine özel, anlaşılır ve kullanışlı içerikte) ve ek materyaller

* Eğitim Katılım Sertifikası

* Kahve, İkramlar, Öğle Yemeği

*Konaklama ihtiyacı olan katılımcılar için CRAD’a 3 dk yürüme mesafesinde olan The City Suites tavsiye edilmektedir. 

 

 

 


 

BAŞVURU FORMU

İLETİŞİM BİLGİLERİ