GLOBAL AĞIMIZ

UL SAFEWARE

İngilterede alanında lider olan SAFEWARE 1988 senesinde Nottingham’da kurulmuştur. 1992 senesinde piyasaya sürmüş olduğu ilk Kimyasal Sınıflandırma ve Güvenlik Bilgi Formu (SDS) yazılımı büyük beğeni kazanmış ve 17 yılı aşkın süredir Avrupanın lider yazılımı konumundadır. SAFEWARE uzmanları SDS Pro yazılımın şimdiden, yürürlüğe giren CLP mevzuatı ve GHS uyumlu yeni sınıflandırmalara hazır hale getirmiştir. www.safeware.co.uk

Tüm Kimyasal mevzuat uyum çözümlerinde TEK İSTASYON ÇÖZÜM MERKEZİ olan CRAD , Sınıflandırma çözümleri için İngiltere Pazar lideri SAFEWARE QUASAR Türkiye yetkili distribütörüdür. Kimyasal Mevzuat uyumu ile ilgili yazılım uzmanı olan ekibi , 20 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimi ile mevzuatların getirdiği yükümlülükleri karşılamanız için bilişim çözümleri üretmektedir.

Yapılan Bağımsız araştırmalar sonucu SDS PRO İngiltere’de pazar lideri ve en güvenilir ve en ekonomik sınıflandırma yazılımıdır. Uzman kadrosu, mevzuat ve kimyasal sınıflandırma, ve bilişim uzmanlarından oluşan SAFEWARE Endüstri geçmişi ile hatasız , kullanışlı, onaylı yazılımlar üretmektedir. Geçmişi ve alanındaki ünü kullanıcılarını gelişen mevzuat güncellemeleri karşısında yalnız bırakmayacağının ve desteğinin her zaman yanınızda olacağının garantisidir.

Otomasyon çözümleri :
*Sınıflandırma
*SDS hazırlama ( Tüm Dillerde)
*Etiket Hazırlama (Dil ve piktogram destekli)
*Nakliye Kartları hazırlama
*Yazılı Şoför Talimatları
*SDS Dağıtım otomasyonu
*SDS WEB Server
*Otomasyon sistemimiz ile ilgili detaylı bilgi ve demo talepleriniz için uzmanlarımızla temas ediniz.

safeware-0619104211.jpg

İLETİŞİM BİLGİLERİ