CRAD BLOG

6-7 MART SAFECOM 2013

6-7 Mart 2013 Tarihlerinde İngiltere’nin Birmingham Şehrinde gerçekleşecek olan, SAFECOM 2013 konferansında Başta Birleşik Krallık olmak üzere, pek çok ülkeden Kimyasal Mevzuat Yöneticisi ve Endüstri üyeleri, Kimyasal Tehlike Sınıflandırması ve Kimyasal Mevzuatlar hakkında güncel gelişmeleri ve sorunları tartışacaktır.

 

Konferans kapsamında Genel Müdürümüz Melih Babayiğit’te katılımcılara, başta Türkiye’nin CLP uyumlaştırması hakkındaki taslak yönetmelik konusu olmak üzere,  ülkemizde uygulanmakta olan Kimyasal Mevzuatlara dair genel bir bilgilendirme sunacaktır.


2008 yılından bu yana Türkiye, Asya ve Orta Asya temsilciliğini yapmakta olduğumuz SAFEWARE tarafından düzenlenmekte olan SAFECOM Endüstri üyeleri tarafından yakinen takip edilen ve ilgi duyulan bir etkinlik olarak geniş kitlelere hitap etmektedir.
SDS-PRO ve SAFEWARE müşterileri için ek indirim uygulanan bu konferansa katılım ve etkinlik detayları için bizlerle temas edebilir veya etkinlik ana sayfası adresinden bilgi alabilirsiniz. Web sayfası için tıklayınız.


 

 

BAŞVURU FORMU

İLETİŞİM BİLGİLERİ