CRAD BLOG

31 MART - 4 NİSAN CHEMCON EUROPE 2014 İSTANBUL'DA

Chemcon uzun yıllardır global kimyasal mevzuat uzmanlarının ve bu alanda hizmet veren kimya endüstrisinin önemli aktörlerinin katılımıyla her geçen yıl daha da büyüyen dünya çapında önemli bir etkinliktir. Çeşitli uluslararası organizasyonlar, önemli kimya endüstrisi kuruluşları ve ilgili ülke otoritelerinden oluşan 250’i aşkın katılımcısı ile 25’i aşkın ülkeden 35 konuşmacısıyla kimyasal mevzuatlar alanında en önemli global platformlardan biridir. Konferans süresince ele alınan REACH, GHS ve ülkelere özel mevzuatlar gibi konuların ele alındığı Chemcon Europe 2014 bu yıl İstanbul’da gerçekleştirilecektir.

31 Mart - 4 Nisan tarihleri arasında Hilton Bomonti Konferans merkezinde gerçekleşecek olan Chemcon sizleri uluslararası uzmanlarla ve de global endüstride mevzuat uyumu ile ilgili yaşanan tecrübelerle tanıştıracak ve bu alanda geniş bilgi birikimi sağlayacaktır.


Birçok Chemcon konferansında yer aldığı gibi, İstanbul’daki Chemcon Europe 2014’te kurucumuz Melih Babayiğit’te 2 Nisan tarihinde Türkiye mevzuatları seansını sunacaktır.

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım için lütfen tıklayınız.


 

BAŞVURU FORMU

İLETİŞİM BİLGİLERİ