CRAD BLOG

IBC LEGAL'S 5th ANNUAL REACH: LEGAL IMPLICATIONS & SUPPLY CHAIN STRATEGIES 2015 / 23-24 HAZİRAN 2015

REACH 2018 kayıtlarının endüstriye yeni zorluklar getirmesi muhtemel.  REACH mevzuatının bu son kayıt tarihi A.B.’de üretilen veya A.B.’ye ithal edilen ve yıllık tonajı 100 tonun altında kalan maddeleri içeriyor. Bu tür maddeler miktarları az olsa da, dosya gerekliliklerinin karşılanması için önceki dönemlere kıyasla daha çok test ihtiyacı gerektirebileceği beklenmektedir.

Ayrıca Haziran 2015 tarihi, CLP mevzuatının karışımlar içinde zorunlu hale gelmesi ve eski etiketlerin tamamen tarihe karışması anlamında kritik önem taşıyor.

Bu kritik konulara ek olarak Kimya Endüstrisi üzerinde muhtemel olan Türkiye’nin REACH uyumlaştırması KKDİK Yönetmeliği de etkinlik programında Genel Müdürümüz Melih Babayiğit tarafından panel kapsamında ele alınacak konular arasındadır.

IBC Legal’s REACH konferansı bu gelişmeleri ve Tedarik zinciri açısından çözümlere dair uygun stratejilerine ışık tutuyor olacaktır.

CRAD müşterilerine katılım ve kayıt için uygulanacak indirim kodunun belirtildiği size özel kayıt formu için lütfen tıklayınız..

Etkinlik web sitesi için lütfen tıklayınız...


Yer ve Tarih: 23-24 Haziran 2015 Brussels, Belgium

BAŞVURU FORMU

İLETİŞİM BİLGİLERİ