CRAD BLOG

12-16 KASIM 2018 CHEMCON EUROPE – BUDAPEŞTE

ChemCon Europe 2018, 25’i aşkın ülkeden şirketleri, yetkilileri, uluslararası kuruluşları temsil eden birçok uzmanı bir araya getiren küresel bir platformdur. 

45’den fazla konuşmacı tarafından yapılacak sunumlarda, kimya ve ilintili sektörleri yakından ilgilendiren Kimyasal Mevzuatlara ilişkin (REACH, GHS, envanter, bildirim, etiketleme) sunumlar ile dünya çapında bilgilendirmeler yapılacaktır.

Yurdumuzda Kimyasalların yönetimine dair bugüne kadarki en kapsamlı mevzuat olan ’Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, İzni ve Kısıtlanması Hakkında Yönetmelik (KKDİK)’’ için de 16 Kasım 2018 tarihinde 4 sunumu kapsayan bir seans ayrılmış olan ChemCon 2018 Europe etkinliğinde Genel Müdürümüz Melih Babayiğit, yönetmelik hakkında kritik noktalar ve global firmaların karşılaşabileceği zorlukları aşmak üzere bazı ip uçları vereceği sunumu ile katılanları bilgilendiriyor olacak.

CRAD bunun yanı sıra etkinliğin fuar bölümünde yer alan standında dünya çapındaki müşterileri ile buluşma ve görüş alışverişinde bulunma imkânı sunacaktır.   

Yer ve Tarih: 12-16 Kasım 2018 – Budapeşte 

ChemCon Europe 2018 konferansına dair detaylı bilgiler, konuşmacılar ve birçok bilgiye ilgili link üzerinden ulaşabilirsiniz
 

BAŞVURU FORMU

İLETİŞİM BİLGİLERİ