CRAD BLOG

CRAD, KÜRESEL KİMYASAL DANIŞMANLAR AĞINA (GCC NETWORK ) DAHİL OLDU.

Tehlikeli kimyasallar konusunda faaliyet gösteren firmalara; çevre, sağlık ve güvenlik alanlarında uluslar arası bir danışmanlar ağı tarafından destek sağlanması fikrinden yola çıkılarak, 2005 yılında İngiltere’de kurulan “Küresel Kimyasal danışmanlar Ağı”na CRAD olarak katılmış bulunuyoruz.


Bilindiği gibi, dünya çapında kullanılmakta olan kimyasal madde ve ürünler, firma ve bölge bazında birtakım problemlere yol açmaktadır. İşte bu noktada kimyasal danışmanlarına düşen görev de, müşterilerine, kimyasallar hakkında bölgesel bilgilerin yanı sıra, sağlık, güvenlik ve mesleki maruziyetler konularında gerekli mevzuat bilgi birikimini optimal düzeyde sağlamaktır. Aynı zamanda paydaşlarını kimyasal mevzuatlar konusundaki son gelişmeler konusunda bilgilendirmek ve yerel ve global mevzuat uyumunu endüstri bazında sürekli güncel tutmak esastır.
 

Böyle bir danışmanlık ağının, bölgeselden yola çıkıp uluslar arası arenada son bulacak “çözüm merkezi” olma fikrine CRAD’ın da katılmış bulunması ülkemiz endüstrisi için, en mütevazı anlamıyla bir şanstır. Kurulmuş olduğu 2007 yılından beri, kimyasal mevzuat ve tehlikeli maddeler güvenlik danışmanı olarak ülkemizde faaliyet gösteren CRAD, A.B. Birleşmiş Milletler ve Türkiye kimyasallar yönetmelikleri konusunda müşterilerine, dünya çapında hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.
 

Aşağıdaki linkten GCC Network web sayfası için tıklayınız.

 

BAŞVURU FORMU

İLETİŞİM BİLGİLERİ