KAYNAKLAR

GBF/SDS/MSDS Hazırlama Yazılım Programının Özellikleri Nelerdir?

GBF/SDS/MSDS Yazılım Programının Özellikleri şunlardır;

* Türkiye temsilcili bir “kimyasal mevzuat uyumu sağlayan firma” tarafından yapılan, güncel T.C., A.B. ve GHS düzenlemelerine uygun olarak  GBF/MSDS düzenleyen tek yazılımdır. Türkiye’de temsilcilik olması sayesinde mevzuatsal, teknik veya yazılımın kullanımı ile ilgili sorunlarınızın çok kısa sürede çözülmesini sağlar.
 
* CRAD tarafından yapılan çalışma ile GHSProfessional’ın Türkçe yüzü, hem T.C. yönetmeliklerine uyumlu hem de Türk kimya cümle yapısına uygun hale getirilmiştir. Emsallerine göre Türkçe yüzü hatasız çalışan tek yazılımdır.
 
* GHSProfessional Sadece GBF (MSDS) oluşturmaz. Kimyasal karışımlarınızın zararlılık sınıflandırmasını hesaplar, etiket bilgilerini belirler. 

* Güncellemeleri takip etmek durumunda kalmazsınız. GHSProfessional güncellemeleri kullanıcıya hazır sunar.
 
* Türk endüstrisine özel fiyatlar olduğundan dolayı, emsallerinden çok daha uygun fiyatlıdır.

* ChemLabel programıyla uyumlu çalışarak, mevzuata uygun etiketlerinizin anında oluşturulmasını sağlar.

* İlave lisan paketleri ülkelerin kendi kimya diline uygundur ve fiyatları emsallerine göre daha ekonomiktir. 40 ülkenin resmi dilinde GBF hazırlayabilir.

* GHSProfessional baz paketi İngilizce-Türkçe olmak üzere 2 lisandan oluşmaktadır. 
 
* Kimya endüstrisinin tüm alanları için kullanımı uygundur.

* Tüm kullanım desteği ve 1 tam gün kullanım eğitimi CRAD’ın kimyasal mevzuat uzmanları tarafından verilmektedir. Lisans hakkınız gereği kullandığınız sürece CRAD’dan kullanım desteği alabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ