BÜLTENLERİMİZ

CRAD 2015 MAYIS AYI SEKTÖREL BİLGİLENDİRME BÜLTENİ

CRAD’IN TÜRK KİMYASAL MEVZUATLARINI SUNACAĞI ETKİNLİK TAKVİMİ

CRAD'ın Türk Kimyasal Mevzuatlarını sunmak amacıyla aşağıda listelenen etkinliklere davet edildiğini bildirmekten mutluluk duymaktayız. Yurdumuzda yürürlükte olan Kimyasalların Kontrolü Yönetmelikleri, Kimyasal Zararlılık İletişimi konusundaki Yönetmelikler hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, aşağıda listelenen etkinliklerden birinde sizinle tanışmaktan memnuniyet duyarız.


Not:Detaylar için program linklerinden bilgi edinebilirsiniz.

 

Tarih
Etkinlik Adı
Yer
Etkinlik Web Sayfası
29.04.2015 - 30.04.2015
SafeCom 2015
Solihull - İngiltere
15.06.2015 – 19.06.2015
ChemCon Asia 2015
Hong Kong - Çin
23.06.2015 – 24.06.2015
IBC 5th Annual REACH Legal Implications & Supply Chain Strategies 2015
Brüksel - Belçika
24.06.2015 – 25.06.2015
ChemSpec Europe 2015
Köln - Almanya

 

HAZİRAN AYI SERTİFİKALI GÜVENLİK BİLGİ FORMU (GBF/SDS/MSDS) HAZIRLAYICISI EĞİTİMLERİMİZ TALEP ÜZERİNE AÇILACAKTIR.

SEA Sınıflandırma ve Etiketleme bildirimleri konusunda yoğun iş takvimimiz nedeniyle Mayıs ayı dahilinde Sertifikalı Güvenlik Bilgi Formu Hazırlayıcısı (29204 Sayılı Yeni GBF Yönetmeliği Kapsamında) eğitimlerimize ara vermiş bulunmaktayız.


SEA kapsamında yapılması gereken Sınıflandırma ve Etiketleme bildirimlerinin son tarihi olan 31 Mayıs 2015 sonrası Haziran ayı içerisinde Sertifikalı Güvenlik Bilgi Formu Hazırlayıcısı (29204 Sayılı Yeni GBF Yönetmeliği Kapsamında) eğitimlerimizi siz değerli müşterilerimizden gelecek talep doğrultusunda açmayı planlamaktayız.


Bu planlama kapsamında Eğitim Tarihimiz 2-5 Haziran 2015 ve Sertifika Sınavı 6 Haziran 2015 olacak şekilde planlanmaktadır. Belirtilen tarihteki eğitime ve sınava katılmak isteyen adayların en geç 18 Mayıs Pazartesi tarihine kadar rezervasyon yapmaları gerekmektedir.


18 Mayıs Tarihine kadar başvuran yeterli sayıda aday olması halinde eğitim ve sınav yukarıda planlanan tarihte düzenlenecektir. Yeterli sayıda başvuru olmaması ve eğitimin gerçekleşmemesi halinde, rezervasyon yaptıran adayların ücretleri kesintisiz olarak iade edilecektir.

Başvuru ve kayıt ile ilgili detaylı bilgi için egitim@crad.com.tr adresine e-posta gönderebilir veya 0216 335 46 00 (Dahili 111) nolu telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.


Eğitim ve Yeterlilik Sınavına dair detaylı bilgiler ise aşağıda yer almaktadır.

Eğitime tam katılım sağlayan katılımcılara eğitim sonunda CRAD tarafından "Güvenlik Bilgi Formu Hazırlayıcısı Eğitimi Katılım Sertifikası" verilecektir.


Eğitim 4 gün olup, eğitim sonunda 5. Gün Personel Belgelendirme konusunda TÜRKAK akreditasyonuna sahip bir kuruluş olan NBC Belgelendirme Eğt. Ltd. Şti. tarafından Yeterlilik sınavı düzenlenecektir. Belgelendirme kuruluşu tarafından yapılan sınav sonucunda 100 üzerinden 70 ve üzeri puan alanlar Güvenlik Bilgi Formu Hazırlama yeterlilik belgesi almaya hak kazanacaklardır.
 

*** Eğitim Katılım Formu için tıklayınız….

*** Güvenlik Bilgi Formu Hazırlayıcısı Yeterlilik Sınavı Katılım Şartları ve Gerekli Belgeler için
tıklayınız…


Adayların başvuru formunu doldurarak, başvuru formunda belirtilen ekler ile birlikte, CRAD Eğitim Birimi yetkililerine elden teslim etmesi, e-posta yoluyla egitim@crad.com.tr adresine göndermesi ya da 0216 335 46 06 nolu faks ile iletmesi gerekmektedir.


Eğitim Tarihi: 2-3-4-5 Haziran 2015
Eğitim Yeri:
CRAD Akademi / Ümraniye
Eğitim Kontenjanı:
15
Eğitim ve Sınav Katılım Ücreti:
1.100 TL + KDV
Yeterlilik Sınavı Tarihi:
6 Haziran 2015 Saat: 11:00


** Aynı firmadan iki veya daha fazla kişi katılması durumunda eğitim bedellerinden %10 indirim yapılır.
** CRAD müşterisi olan kurumların Personellerinden olan katılımcılara eğitim bedellerinden %10 indirim yapılır.

** BOSAD üyesi kurumların Personellerinden olan katılımcılara eğitim bedellerinden %10 indirim yapılır.
Her katılımcı yukarıda bahsi geçen indirimlerden ancak birinden faydalanabilir. İndirimler birleştirilemez.
 
Eğitim ücretine dahil olan hizmetler ise;
* Kahve, İkramlar, Öğle Yemeği, Eğitim Dokümanları, Katılım Sertifikası ve Yeterlilik sınavı ücreti ücrete dahil olan hizmetlerdir.
* Konaklamak isteyen katılımcılar için Ağaoğlu My City Hotel ile özel fiyat uygulaması vardır.


Kimyasal Mevzuatlara dair diğer eğitimlerimiz için lütfen web sitemizin eğitim bölümünü ziyaret ediniz veya CRAD Eğitim Departmanında görevli uzmanlarımız ile temas edebilirsiniz.

**Sadece Sınava katılacak adayların önceden rezervasyon yapmaları gerekmektedir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ